HABERLER
RSS
Bölge Kupası 1.Ayak yarışları 25-27 Nisan 2008
2014/09/12 20:07:56

Saruhan Çinay 3. Oldu.

Türkiye Yelken Federasyonu faaliyet programında yer alan, Bölge Kupası 1.Ayak yarışları 25-27 Nisan tarihleri arasında Şişecam Yelken Kulübü ev sahipliğinde, Çayırova’ da düzenlenen 7 yarışla sonuçlandı.

Kulübümüzü temsilen 7 Optimist, 2 Laser 4.7, 1 Laser Radial ve 1 Laser Standart yarışçısı ile katıldığımız yarışlarda toplam 13 kulüpten 93 Optimist, 33 Laser 4.7, 15 Laser Radial, 7 Laser Standart sporcusu yarıştı.

Sporcularımızdan Saruhan Çinay Laser Standart Gençler kategorisinde 3. oldu.

Bu yarışlarda alınan sonuçlarla sporcularımız, 16-20 Mayıs tarihlerinde Marmaris-Orhaniye'de düzenlenecek olan Federasyon Kupası yarışlarına katılmaya hak kazandılar.



30.04.2008 14:06

http://www.galatasaray.org/susporlari/yelken/haber/993.php



16 – 19 Ekim 2008 tarihleri arasında, İzmit’te gerçekleştirilen Bölge Kupası 3.Ayak Yarışları'nda Laser Radial sınıfında Saruhan Çinay 2. oldu.
2014/09/12 19:54:33

Yelkenciler Yine Zirvedeydi



16 – 19 Ekim 2008 tarihleri arasında, İzmit’te  gerçekleştirilen Bölge Kupası 3.Ayak Yarışları'nda kulübümüzü Optimist sınıfında Dağhan Öztürk, Batuhan Eroğlu, Emrecan Özyürek, Tamer Emre Hasbay, Görkem Eryılmaz, Rauf Mahçup, Mehmet Duran Dinç, Deniz Fidan, Alp Güçer, Kaan Odabaş, Laser 4.7 sınıfında Burak Serbes, Sinan Gök, Emre Tunçel, Laser Radial sınıfında Saruhan Çınay, Rıdvan Aydın, Aral Bekdemir, antrenörlerimiz Mahmut Saral, Münifcan Çınay, Ufuk Karadalga temsil ettiler.
 
Optimist sınıfında 13 Kulüpten toplam 77 sporcunun yarıştığı seri yarışlarda 6 yarış gerçekleştirildi. Bu yarışların 5’inde 1. olarak finiş alan sporcumuz Tamer Emre Hasbay, bu sonuçlarla Türkiye Yelken Federasyonu’nun ilan ettiği 3. Bölge Şampiyonu oldu. Sporcumuz aynı zamanda sezon boyunca 3 ayaktan oluşan bu serinin Trofe Şampiyonu da oldu..Bu şampiyonanın Laser Radial sınıfında yarışan sporcularımızdan Saruhan Çınay 2. Rıdvan Aydın ise 3. oldular. 
Yelkencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

22.10.2008 12:42

http://www.galatasaray.org/susporlari/yelken/haber/2224.php

2000 Türk Yelken Vakfı IV. Optimist Trofesi M e r s i n 20 - 26.Ağustos 2000
2014/09/12 19:54:33

2000 Türk Yelken Vakfı IV. Optimist Trofesi Mersin 20 - 26.Ağustos 2000

Optimist Juniorlar
1.Saruhan Çinay (Marmara Yelken)
2.Sercan Denizoğlu (Sinop)
3.Doğacan Denizoğlu (Sinop) 

Optimist Erkekler
1.Uğur Ayaz (Bodrum ERA)
2.Mustafa Ekmekçi (Sinop)
3.Saruhan Çinay (Marmara Yelken)   

Optimist Bayanlar
1.Pelin Korkut (Karşıyaka)
2.Gözde Aslan (Sinop)
3.Özlem Uyan (Samsun)







Ağustos 2000
http://www.turkyelkenvakfi.org.tr/galeri/2000_Vakif_opti.htm    

3 toplam öğe