SPORCULUK KARİYERİM

 

 

OPTIMIST

 

 

 

 

 

 

 

YARIŞ ADI :    

 

YIL :      

 

YER  :    

 

DERECE : 

 

Federasyon Kupası  

 

1999

 

Kocaeli    

 

1.lik

 

Marmara Grup Birinciliği   

 

1999

 

Çanakkale   

 

2.lik

 

Marmara Kupası  

 

1999

 

İznik   

 

1.lik

 

Port Bourgas Regatta     

 

1999

 

Bulgaristan                      

 

19.luk

 

Federasyon Kupası  

 

2000

 

İzmit

 

3.lük

 

Marmara Grup Birinciliği 

 

2000

 

İznik 

 

1.lik

 

Optimist Trofesi

 

2000

 

Mersin

 

1.lik

 

Tomis Trophy

 

2000

 

Romanya

 

1.lik

 

Port Bourgas Regatta

 

2001

 

Bulgaristan

 

4.lük

 

Federasyon Kupası 

 

2001

 

Mudanya 

 

2.lik

 

Balkan Şampiyonası 

 

2001

 

Yunanistan

 

15.lik

 

Port Bourgas Regatta

 

2002

 

Bulgaristan 

 

2.lik

 

Balkan Şampiyonası 

 

2002

 

Çanakkale 

 

13.lük

 

Türkiye Rank Sıralaması 

 

2002

 

 

 

1.lik

 

İstanbul İl Şampiyonası  

 

2002

 

 İstanbul 

 

1.lik

 

Yarı Yıl Kupası       

 

2003

 

 İzmir 

 

4.lük

 

LASER

 

 

 

 

 

 

 

YARIŞ ADI :    

 

YIL :      

 

YER  :    

 

DERECE : 

 

Türkiye Şampiyonası 

 

2004

 

İzmir

 

4.lük

 

Laser Dünya Şampiyonası 

 

2004

 

İtalya

 

17.lik

 

Laser Avrupa Şampiyonası

 

2004

 

İtalya

 

15.lik

 

Amiral Orhan Aydın Kupası

 

2004

 

İstanbul

 

1.lik

 

Laser Trofesi

 

2004

 

İstanbul

 

2.lik

 

Amiral Orhan Aydın Kupası

 

2005

 

İstanbul 

 

 3.lük

 

International Sailing Week

 

2005

 

İstanbul 

 

 2.lik

 

Europa Cup

 

2005

 

Hollanda

 

4.lük

 

Laser Yarı Yıl Kupası 

 

2005

 

İzmir

 

2.lik

 

Laser Avrupa Şampiyonası

 

2005

 

Slovenya

 

11.lik

 

Laser Türkiye Şampiyonası 

 

2005

 

İzmir 

 

2.lik

 

Türkiye Rank Sıralaması 

 

2005

 

 

 

2.lik

 

Laser Europa Cup

 

2008

 

İsviçre

 

8.lik

 

Laser Eurolymp

 

2008

 

Yunanistan

 

16.lık

 

Laser Europa Cup

 

2008

 

İtalya

 

32.lik

 

Amiral Orhan Aydın Kupası

 

2008

 

Marmaris

 

2.lik

 

Marmara Bölge Kupası 

 

2008

 

İstanbul

 

3.lük

 

Bölge Şampiyonası 

 

2008

 

Kocaeli

 

2.lik

 

Laser Europa Cup

 

2009

 

İsviçre 

 

11.lik

 

Laser Europa Cup

 

2009

 

İtalya

 

34.lük

 

PIRAT

 

 

 

 

 

 

 

YARIŞ ADI :    

 

YIL :      

 

YER  :    

 

DERECE : 

 

Türkiye Şampiyonası                

 

2006

 

Karamürsel

 

2.lik

 

470

 

 

 

 

 

 

 

YARIŞ ADI :    

 

YIL :      

 

YER  :    

 

DERECE : 

 

470 Balkan Şampiyonası

 

2006

 

Karamürsel

 

3.lük

 

Türkiye Şampiyonası

 

2007

 

İstanbul 

 

2.lik

 

Yarı Yıl Kupası 

 

2007

 

İstanbul 

 

3.lük

 

 

 YAT SINIFI:

-     AZUREE 40 LANSMAN TEKNESİ EKİP ÜYELİĞİ

-     W COLLECTION CUP                        2013        İstanbul        IRC 4 SINIFI  2. LİK (DÜMENCİ)

-     BMW BOSPHORUS FEST.                  2013        İstanbul        IRC 4 SINIFI  3.LÜK (DÜMENCİ)

-     TAYK – MODA DENİZ KULÜBÜ KUP.  2013        İstanbul        IRC  4 SINIFI  1.LİK (DÜMENCİ)

-     DENİZBANK – TAYK TROFESİ           2012        İstanbul         IRC 4 SINIFI 2.LİK(DÜMENCİ)

-     FENERBAHÇE SPORTBOAT YARIŞI    2013        İstanbul         DIVISION 2 SINIFI 3.LÜK

-     TAYK SONBAHAR TROFESİ             2013       İstanbul         IRC 4 SINIFI 1.LİK (DÜMENCİ)